Esencia
mestského
životného štýlu

Príďte zažiť Kesselbauer, ako keby ste v ňom už bývali. Spoznáte nielen štýlový vzorový byt, ale na vlastnej koži okúsite samu esenciu mesta a mestského životného štýlu. Radi vás privítame welcome drinkom a pripravili sme pre vás aj malý prezent. Nasledovať budú obhliadky bytov aj celého projektu a príjemne strávený čas vyvrcholí v uličkách Starého Mesta. Svoje auto môžete zaparkovať bezplatne v podzemnej garáži. Záleží len na vás, či sa radšej prejdete v niektorom z troch blízkych mestských parkov, alebo dáte prednosť historickému jadru s jeho štýlovými reštauráciami a trendovými barmi.

Inšpiratívne byty v plnej kráse

Vzorový byt bude crème de la crème zážitkových obhliadok. Návrh interiéru sme zverili renomovanému štúdiu Molto Bello. Nápadité nábytkové zostavy, navrhnuté presne na mieru, dopĺňajú štýlové solitéry svetových značiek. Celý interiér sa nesie v neutrálnych tónoch, ktoré sú doplnené o pastelové farby a čierne akcenty s viedenským výpletom. Samozrejme, pozrieme si spolu aj byt podľa vášho výberu a nazrieme aj do lukratívneho bytu na najvyššom poschodí s nádherným výhľadom na Staré Mesto. Rovnako inšpiratívny ako samotné byty je aj exteriér so zeleným átriom, kde môžete obdivovať nedávno odhalené umelecké dielo Krídla.

Dohodnúť termín

Príležitosť, ktorú treba využiť

Kesselbauer je jediný nový a zároveň dokončený rezidenčný projekt v Starom Meste. V jeho blízkosti sa žiadny projekt s takýmito parametrami nestavia a ani tak skoro stavať nebude. Znamená to, že kúpa nového bytu v tejto lukratívnej lokalite je príležitosť, aká sa už nebude opakovať. Dohodnite si termín zážitkovej obhliadky, aby ste nič nezmeškali. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Dohodnite si termín obhliadky