História a súčasnosť
v dokonalej symbióze

Kesselbauer nadväzuje na históriu a tradície lokality, v ktorej sa nachádza, zároveň však spĺňa najvyššie nároky kladené na súčasné bývanie. Vyrástol na mieste bývalej pekárne veľkopodnikateľa Alexandra Kesselbauera. Úctu k minulosti nesie nielen vo svojom názve, ale aj v obnove priečelia pôvodného meštianskeho domu.

Projekt tvoria dve budovy. Osempodlažný, súčasne pôsobiaci objekt, sa nenásilne napája na susediaci blok. Druhý, šesťpodlažný objekt, vznikol priamo na mieste Kesselbauerovej pekárne. Rovnako ide o modernú novostavbu, zo strany ulice však dostala fasáda elegantný historizujúci vzhľad. Výsledkom je nadčasové bývanie pre najnáročnejšiu klientelu.

2 rozdielne objekty
115 bytov a apartmánov
155 parkovacích miest
2023 kolaudácia

Parky ako v svetových metropolách

Centrum Bratislavy sa môže pýšiť troma mestskými parkami. A všetky tri máte na pešo do 5 minút. Prezidentská záhrada si dodnes zachovala aristokratický genius loci. Relaxovať môžete aj v moderne poňatom parku na Námestí slobody, ktorému dominuje známa ikonická fontána. Na víkendové pikniky je priam ideálna Medická záhrada.

Exkluzívne benefity

Nasťahujte sa
hoci aj hneď
Kesselbauer je úspešne skolaudovaný. Do svojho nového bytu sa môžete nasťahovať, kedy chcete.
Bývajte
na prestížnej adrese
Adresa v centre hlavného mesta je nielen prejavom vášho mestského životného štýlu, ale aj symbolom prestíže a spoločenského postavenia.
Relaxujte
na vlastnom dvore
Oddychové zóny a zelené ostrovčeky so stromami v poloverejnom vnútrobloku sú ideálnym miestom na relax.
Využite výhodné
fixné ceny
Naše kúpno-predajné zmluvy neobsahujú inflačnú doložku. Ceny sú konečné, bez navýšenia o rastúcu infláciu.
Energetický
certifikát A1
Kesselbauer je energeticky úsporná novostavba. Šetrí prevádzkové náklady aj životné prostredie.
Investujte
do budúcnosti
Hodnota nehnuteľností v Starom Meste nielen pretrvá, ale časom dokonca stúpa. Kúpa bytu v tejto lukratívnej lokalite je preto ideálnou investíciou.

Príďte sa presvedčiť
na vlastné oči

Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Elegantný exteriér aj komfortný interiér svojho nového bytu si môžete pozrieť priamo na mieste. Stačí si dohodnúť osobnú obhliadku a na vlastné oči sa presvedčíte o kvalitách svojho nového bývania. Kesselbauer vám túto možnosť ponúka ako jeden z mála developerských projektov ešte pred kolaudáciou. Tešíme sa na vašu návštevu!

Technický
nadštandard

Byty v Kesselbaueri sú dokončené do štádia holobytu, vďaka čomu si ich môžete zariadiť úplne podľa svojich predstáv. Všetky sú vybavené klimatizáciou, externými hliníkovými žalúziami, elektricky vyhrievanými rohožami v kúpeľniach či smart systémom otvárania a všetky tiež vynikajú nadštandardnou svetlou výškou miestností. Samozrejmosťou sú vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere a hliníkové okná s izolačným trojsklom.

Výhodné parkovanie
ako ďalšia hodnota

Je len na vás, či si k bytu dokúpite aj parking. Bola by však škoda, keby ste túto možnosť nevyužili. Kesselbauer je jeden z mála rezidenčných projektov v Starom Meste, ktorý ponúka bezproblémové parkovanie v podzemnej garáži, čo je v tejto lokalite benefit na nezaplatenie. Navyše, parkovacie miesto si môžete aj výhodne prenajať – s opciou neskoršej kúpy.