Lukratívna lokalita v Starom Meste

Kesselbauer je situovaný priamo v srdci Bratislavy, v stredobode kultúrneho, spoločenského aj ekonomického diania. Hodnotu a prestíž vášho nového bývania umocňuje blízkosť historického jadra, Prezidentského paláca aj troch mestských parkov. Kúpa lukratívneho bytu v projekte Kesselbauer je preto nielen zárukou nadštandardného komfortu, ale aj výhodnej a bezpečnej investície.

pozrite si lokalitu

Príležitosť, aká sa
už nebude opakovať

Niektoré šance sa v živote naskytnú iba raz. Kesselbauer je jediná dokončená moderná novostavba v Starom Meste – s komfortom, nadštandardom, parkovaním v podzemnej garáži a ďalšími benefitmi, aké v tejto lokalite nemajú obdobu. Žiaden projekt s podobnými atribútmi sa v Starom Meste tak skoro realizovať nebude. Ak uvažujete o kúpe bytu v srdci Bratislavy, teraz je ten správny čas.

Skolaudované byty
k nasťahovaniu
Energetický
certifikát A1
Prestížna adresa
v centre mesta
Vlastný dvor
pre relax
Mestský život
na pešo
Investícia,
ktorá sa zhodnotí
Výhodné
fixné ceny
Technický
nadštandard
3 parky
do 5 minút
155 podzemných
parkovacích miest

Luxusné bývanie
na najvyššej úrovni

Kesselbauer vám ponúka unikátne dvojizbové a trojizbové byty rôznych výmer a dispozícií, aby ste v nich našli bývanie, ktoré bude zodpovedať vašim individuálnym preferenciám. Väčšina bytov disponuje lodžiami, tie na najvyšších ustúpených podlažiach veľkorysými terasami. Kvalitné materiály, dokonalé spracovanie a precíznosť robia z tohto miesta dokonalé zázemie pre náročných. Nadštandardná výška miestností, veľké hliníkové okná a starostlivo vyberané zriaďovacie prvky vytvárajú ideálny základ pre interiér v každom štýle.

Vybrať byt

Špičkový developer
a investičná skupina

Za projektom stojí skúsený developer Proxenta, ktorý pôsobí v oblasti realitného developmentu už od roku 2013. Za toto obdobie sa Proxenta vypracovala medzi desiatku najväčších a najdôveryhodnejších hráčov v oblasti developmentu na Slovensku. Za svoje aktivity na developerskom poli získala v roku 2021 prestížne ocenenie Developer roka.

Proxenta je tiež najrýchlejšie rastúca investičná skupina na Slovensku, ktorá zhodnocuje finančné prostriedky investorov prostredníctvom dlhových a majetkových cenných papierov, ktoré sama emituje. V roku 2022 zaznamenala vôbec najväčší rast vo svojej histórii a má všetky predpoklady, aby v nastolenom trende úspešne pokračovala aj v ďalších rokoch.