Bývajte v srdci Bratislavy už tento rok

Dom pekára Kesselbauera opäť ožíva

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí chcú byť vždy v centre diania? Ktorí majú radi spoločenské podujatia, kultúrne zážitky, prechádzky v mestských parkoch či pulzujúci nočný život? To všetko zažijete na jednej z najlepších adries v Bratislave – v rezidenčnom komplexe Kesselbauer.

 

Prestížna adresa v Starom Meste

Kesselbauer je situovaný na Námestí 1. mája v centre hlavného mesta. Nie blízko centra ani v širšom centre, ale priamo v srdci Bratislavy – v stredobode kultúrneho a spoločenského diania. Mestský život si tu užijete naozaj plnými dúškami. Ráno si môžete zabehať v blízkej Prezidentskej záhrade. Obed si vychutnáte v niektorej z vychýrených reštaurácií na bratislavskom korze. Prejdete sa uličkami Starého Mesta a večer môžete začať napríklad v divadle. V noci zas môžete vyraziť za zábavou a skočiť na drink do trendového baru. To všetko a ešte oveľa viac máte na pešo. 

 

Lukratívne bývanie pre náročnú klientelu

Projekt Kesselbauer spĺňa tie najvyššie kritériá kladené na súčasné bývanie. Ponúka byty a apartmány rôznych výmer a dispozícií, aby ste si mohli vybrať podľa svojich preferencií. Väčšina bytov disponuje lodžiami, tie na najvyšších poschodiach veľkorysými terasami. Všetky sú vybavené technickým nadštandardom – klimatizáciou, externými hliníkovými žalúziami, elektricky vyhrievanými rohožami v kúpeľniach, hliníkovými oknami s izolačným trojsklom či bezpečnostnými protipožiarnymi dverami. Samozrejmosťou je dostatok parkovacích miest na dvoch podlažiach v podzemnej garáži. Komfort vášho bývania ešte umocní vlastný dvor s oddychovou zónou a množstvom zelene. Kedykoľvek tu môžete v pokoji relaxovať.

 

Do nového bytu už v tomto roku

Veľkou výhodou je, že do svojho nového bývania sa môžete nasťahovať už o pár mesiacov. Všetky stavebné práce boli úspešne ukončené už koncom minulého roka, keď bola zároveň podaná aj žiadosť o vydanie kolaudačného rozhodnutia. Ak pôjde všetko podľa predpokladov, kolaudácia sa ukončí už v prvej polovici tohto roka. Navyše developer projektu Kesselbauer už úspešne skolaudoval aj iné projekty v Starom Meste, ako napríklad Weinhauer, BLoKK či Proxenta Residence.

 

Podpis renomovaného developera

Pod projekt Kesselbauer je podpísaný skúsený developer Proxenta, ktorý pôsobí v oblasti realitného developmentu už od roku 2013. Za takmer dekádu pôsobenia na trhu sa Proxenta vypracovala medzi desiatku najväčších a najdôveryhodnejších hráčov v oblasti developmentu na Slovensku. Za svoje aktivity na developerskom poli získala v roku 2021 prestížne ocenenie Developer roka. K spokojným klientom Proxenty sa teraz môžete pridať aj vy.

 

Posledné voľné byty v predaji

V prípade záujmu si môžete vybrať z kompletnej ponuky posledných voľných bytov. Využiť pritom môžete výhodné fixné ceny bez inflačnej doložky. To znamená, že ceny sú konečné a nebudú sa navyšovať o infláciu. Naopak, hodnota vašej nehnuteľnosti v atraktívnej lokalite Starého Mesta v budúcnosti s vysokou pravdepodobnosťou porastie. Či už hľadáte nové bývanie pre seba a svoju rodinu, alebo chcete výhodne investovať, Kesselbauer je pre vás ideálnou voľbou.