História a súčasnosť
v dokonalej symbióze

Kesselbauer nadväzuje na históriu a tradície lokality, v ktorej sa nachádza, zároveň však spĺňa najvyššie nároky kladené na súčasné bývanie. Vyrástol na mieste bývalej pekárne veľkopodnikateľa Alexandra Kesselbauera. Úctu k minulosti nesie nielen vo svojom názve, ale aj v obnove priečelia pôvodného meštianskeho domu.

Projekt tvoria dve budovy. Osempodlažný, súčasne pôsobiaci objekt, sa nenásilne napája na susediaci blok. Druhý, šesťpodlažný objekt, vznikol priamo na mieste Kesselbauerovej pekárne. Rovnako ide o modernú novostavbu, zo strany ulice však dostala fasáda elegantný historizujúci vzhľad. Výsledkom je nadčasové bývanie pre najnáročnejšiu klientelu.

2 budovy
115 bytov a apartmánov
155 parkovacích miest
2023 kolaudácia

Exkluzívne benefity

Bývajte
na prestížnej adrese
Adresa v centre hlavného mesta je nielen prejavom vášho mestského životného štýlu, ale aj symbolom prestíže a spoločenského postavenia.
Nasťahujte sa
už čoskoro
Kesselbauer je tesne pred dokončením a kolaudáciou – ako jediný rezidenčný projekt v bratislavskom Starom Meste.
Využite výhodné
fixné ceny
Naše kúpno-predajné zmluvy neobsahujú inflačnú doložku. Ceny sú konečné, bez navýšenia o rastúcu infláciu.
Relaxujte
na vlastnom dvore
Oddychové zóny a zelené ostrovčeky so stromami v poloverejnom vnútrobloku sú ideálnym miestom na relax.
Parkujte
bez problémov
Kesselbauer disponuje až 155 parkovacími miestami, a to na dvoch podlažiach v podzemnej garáži.
Investujte
do budúcnosti
Hodnota nehnuteľností v Starom Meste nielen pretrvá, ale časom dokonca stúpa. Kúpa bytu v tejto lukratívnej lokalite je preto ideálnou investíciou.

Technický
nadštandard

Byty v Kesselbaueri budú dokončené do štádia holobytu, vďaka čomu si ich môžete zariadiť úplne podľa svojich predstáv. Všetky sú vybavené klimatizáciou, externými hliníkovými žalúziami, elektricky vyhrievanými rohožami v kúpeľniach či smart systémom otvárania. Samozrejmosťou sú vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere a hliníkové okná s izolačným trojsklom.