Výhodná
a bezpečná
investícia

Máte k dispozícii voľné finančné prostriedky a rozmýšľate, ako ich čo najlepšie a najbezpečnejšie zhodnotiť? Ideálnou voľbou je kúpa a prenájom investičného bytu. Sadzby hypotekárnych úverov sú naďalej vysoké a ak v blízkej budúcnosti klesnú, tak len mierne. Ľudia preto vo väčšej miere uprednostňujú nájom pred vlastným bývaním.

Zvýhodnené investičné byty

Nájomné stúplo medziročne o 15 %

Dopyt po prenájmoch aj samotné nájomné stúpa. Z analýzy realitného trhu spoločnosti Bencont Investments vyplýva, že priemerná cena nájomného v Bratislave sa v roku 2023 zvýšila o 15,24 % v porovnaní s predchádzajúcim rokom a rastie aj v roku 2024. Využite priaznivú situáciu na trhu a profitujte z prenájmu.

Výnosy z prenájmu 5 – 7 % p. a.

V našej ponuke ostáva už len niekoľko voľných investičných bytov za zvýhodnené ceny. Vďaka bezkonkurenčnej polohe v Starom Meste ich môžete výhodne prenajať za 1 100 až 1 750 eur mesačne. To znamená, že vaše hrubé výnosy sa môžu pohybovať od 5 do 7 % ročne. Neváhajte a vyberte si zo zvýhodnenej ponuky.

Hodnota, ktorá časom stúpa

Nehnuteľnosti v centre mesta patria medzi najžiadanejšie a ich hodnota z dlhodobého hľadiska stúpa. Ak sa neskôr rozhodnete svoj investičný byt predať, môžete očakávať výhodné kapitálové zhodnotenie. Investície do nehnuteľností vždy boli a vždy budú dobrou investíciou.

Čakajte prosím...

Dohodnite si stretnutie

Radi zodpovieme všetky vaše otázky na osobnom stretnutí alebo online. Zanechajte nám správu a my sa vám v najkratšom možnom čase ozveme.