Lukratívne bývanie v centre hlavného mesta. Nie blízko centra, ani v širšom centre, ale priamo v srdci Bratislavy – v stredobode kultúrneho a spoločenského života. Nájdete tu unikátne komfortné byty určené pre tých, ktorí chcú byť neustále v centre diania. Vyberte si z ponuky posledných voľných bytov a sťahovať do nového sa môžete už v roku 2023. O kvalitách svojho nového bývania sa môžete presvedčiť aj na vlastné oči, stačí si dohodnúť osobnú obhliadku.

Vyberte si byt
Prestížna adresa
v centre mesta
Mestský život
na pešo
K nasťahovaniu
už v roku 2023
Výhodné
fixné ceny
Vlastný dvor
pre relax
Investícia,
ktorá sa zhodnotí
Technický
nadštandard
Bezproblémové
parkovanie

Luxusné bývanie
na najvyššej úrovni

Kesselbauer ponúka byty a apartmány rôznych výmer a dispozícií, aby ste v nich našli bývanie, ktoré bude zodpovedať vašim preferenciám. Väčšina bytov disponuje lodžiami, tie na najvyšších ustúpených podlažiach veľkorysými terasami. Či už hľadáte nové bývanie pre seba a svoju rodinu, alebo chcete výhodne investovať, Kesselbauer je pre vás ideálnou voľbou.

Vybrať byt

Lukratívna lokalita
v Starom Meste

Námestie 1. mája, len pár krokov od Prezidentského paláca, je miestom, kde ste vždy v kontakte s pulzujúcim mestským životom. Historické centrum so vzácnymi pamiatkami, bohatý kultúrny život, pestré spoločenské vyžitie, ale aj prácu a biznis – to všetko máte na pešo.

Pozrite si mapu

Developer,
ktorého poznáte

Za projektom stojí skúsený developer Proxenta, ktorý pôsobí v oblasti realitného developmentu už od roku 2013. Za toto obdobie sa Proxenta vypracovala medzi desiatku najväčších a najdôveryhodnejších hráčov v oblasti developmentu na Slovensku. Za svoje aktivity na developerskom poli získala Proxenta v roku 2021 prestížne ocenenie Developer roka.