Kesselbauer Journal

Prečítajte si všetko, čo vás zaujíma o projekte Kesselbauer.

Hľadá sa nástupca slávneho pekára

V projekte Kesselbauer v centre Bratislavy plánujú obnoviť tradičnú pekáreň.
Celý článok

Moderná novostavba v historickom šate

V úplnom centre hlavného mesta, na Námestí 1. mája, sa už naplno odhalila fasáda projektu Kesselbauer. Dom vyrástol na mieste bývalej pekárne veľkopodnikateľa Alexandra Kesselbauera. Odkaz na minulosť nesie nielen vo svojom názve, ale aj v obnove priečelia pôvodného domu. Tú vyžadoval od developera, ktorým je investičná skupina Proxenta, pamiatkový úrad.
Celý článok

Kesselbauer v centre Bratislavy je pred dokončením

V centre hlavného mesta, na Námestí 1. mája, dokončuje investičná skupina Proxenta výstavbu projektu Kesselbauer. Projekt je vo finálnej fáze realizácie, ešte v tomto roku plánuje developer požiadať o jeho kolaudáciu.
Celý článok

Dom pekára Kesselbauera opäť ožíva

Výstavba rezidenčného projektu Kesselbauer napreduje podľa plánov.
Celý článok

Top lokalita pri kúpe investičného bytu je Staré Mesto

Vlastniť byt v centre mesta je snom nielen milovníkov mestského života, ale aj tých, ktorí kupujú byt s cieľom zarobiť na raste jeho ceny v budúcnosti. Ponuka bytov v centre je však limitovaná a zďaleka nestačí uspokojovať dopyt. Prečo je tomu tak?
Celý článok

Kesselbauer má právoplatné stavebné povolenie. Začala sa výstavba

Projekt Kesselbauer v historickom centre mesta získal 11. augusta 2020 právoplatné stavebné povolenie. Investičná skupina Proxenta v týchto dňoch začala výstavbu rezidenčného objektu, ktorý vyrastie v blízkostí Grasalkovičovho paláca.
Celý článok